AD 8 code

Ζητούνται νέοι/νέες για πλήρη ή μερική απασχόληση

Ζητούνται νέοι/νέες για πλήρη ή μερική απασχόληση – Λευκωσία

Η εταιρεία μας δίνει την ευκαιρία σε νέους ξεκινώντας από ένα ρόλο πωλήσεων, να διεκδικήσουν ένα ηγετικό ρόλο στον τομέα του ανθρωπίνου δυναμικού στην εταιρεία μας.

Καθήκοντα:

·       Επικοινωνία και διαπραγμάτευση με πελάτες

·       Εξυπηρέτηση πελατών

·       Ανάπτυξη πελατολογίου

·       Επίτευξη εταιρικών στόχων

Προσόντα:

·       Όρεξη για μάθηση

·       Ομαδικό πνεύμα

·       Εν συναίσθηση

·       Προσαρμογή σε διαφορετικές προσωπικότητες

·       Άμεση διαθεσιμότητα

Παροχές:

·       Αμειβόμενη εκπαίδευση με αναγνωρισμένες πιστοποιήσεις

·       Καθοδήγηση από έμπειρα στελέχη

·       Πενθήμερη εργασία με ευέλικτο ωράριο

·       Υψηλές αμοιβές αναλόγως προσόντων

·       Υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας

·       Snacks and Coffee

Αν και εσύ είσαι διατεθειμένος/η να εξελιχθείς στον τομέα των πωλήσεων και του ανθρωπίνου δυναμικού, στείλε το βιογραφικό σου τώρα στο: hrprocesscy@gmail.com

(AD-PP-121)