AD 8 code

ΙΜΗ: Θέση Εργασίας

ΙΜΗ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η ΙΜΗ ζητά να προσλάβει:

Operations Officer

Καθήκοντα:

  • Διαχείρισης διοργάνωσης συνεδρίων, εκθέσεων και άλλων εκδηλώσεων
  • Κρατήσεων αιθουσών για εκδηλώσεις
  • Διευθέτησης αεροπορικών κρατήσεων ομιλητών / συνέδρων από εξωτερικό
  • Διαχείρισης ηλεκτρονικού database
  • Συντονισμός με τμήματα συνεδρίων, εκθέσεων, marketing και εκδόσεων

Προσόντα:

  • Πτυχίο και Μεταπτυχιακό στους κλάδους των Events Management / Διοίκηση Επιχειρήσεων / Μάνατζμεντ / Marketing / ή σε άλλο συναφή κλάδο
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας (προφορικώς και γραπτώς)
  • Πολύ καλές οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και χρήση διαδικτύου

Απολαβές:

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Βιογραφικό Σημείωμα και πληροφορίες

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα και cover letter στην ηλεκτρονική διεύθυνση vacancy@imhbusiness.com με την ένδειξη «Operations22 – anergosjobs.com», μέχρι τις 10 Δεκεμβρίου 2022.

Ατομικές συνεντεύξεις θα διεξαχθούν μόνο με όσους πληρούν όλα τα απαιτούμενα προσόντα

Τηλ.: +35722505555 | Φαξ.: +35722679820 | www.imhbusiness.com