AD 8 code

Α.Ι. Μotokinisi Ltd: Θέση Εργασίας

Α.Ι. Μotokinisi Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Α.Ι. ΜΟΤΟΚΙNISI LTDαποκλειστικοί αντιπρόσωποι και εισαγωγείς των αυτοκινήτων Porsche στην Κύπρο, ζητά για άμεση πρόσληψη Service Advisor Assistant στη Λευκωσία για ενίσχυση της ομάδας υποστήριξης.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλός χειρισμός Ηλεκτρονικού Υπολογιστή (MS Office – Outlook/Word / Excel)
  • Δίπλωμα σχολής Μηχανολογίας (θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
  • Τεχνικές γνώσεις για τα αυτοκίνητα
  • Ενθουσιώδες πνεύμα και πάθος για τα αυτοκίνητα
  • 2 χρόνια πείρα σε παρόμοια θέση
  • INCADEA (θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών στην υποδοχή του συνεργείου
  • Διευθέτηση ραντεβού για τη συντήρηση των οχημάτων
  • Καθημερινός προγραμματισμός αυτοκινήτων για συντήρηση
  • Ενημέρωση και επεξηγηματική πληροφόρηση των πελατών για τις ανάγκες του οχήματός τους
  • Ενημέρωση πελατών για την παραλαβή του οχήματός τους
  • Έκδοση τιμολογίων στους πελάτες

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού

Πενθήμερη εργασία.

Στο άτομο που θα  επιλεγεί για την πιο πάνω θέση θα προσφερθεί ένα ανταγωνιστικό πακέτο, που περιλαμβάνει βασικό μισθό, 13ο μισθό και Ταμείο Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα το αργότερο μέχρι την Παρασκευή, 25/11/2022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση vacancies@porsche.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”