AD 8 code

Ζητούνται Πωλητές/ Πωλήτριες

Socks & Tights: Ζητούνται Πωλητές/Πωλήτριες – Λευκωσία

Ζητούνται Πωλητές/Πωλήτριες για τα καταστήματα SOCKS & TIGHTS με είδη μαγιό, κάλτσες και εσωρούχων που βρίσκονται σε όλη την Κύπρο.

Αφορά τα καταστήματα μας στο Nicosia Mall και στο Mall of Cyprus στη Λευκωσία, στο MY MALL στη Λεμεσό και το κατάστημα μας στη Λάρνακα.

Προσόντα & Καθήκοντα:

  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Απαραίτητη γνώση Αγγλικών
  • Προηγούμενη πείρα (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Παροχές:

  • Πενθήμερη εργασία
  • Υψηλές αποδοχές (1130€ μεικτά)
  • Προοπτική εξέλιξης σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση

Για την ομάδα μας αναζητούμε άτομα με πάθος, ευγένεια και χαμόγελο!

Αποστολή βιογραφικού στο: hr@socksandtights.eu με τίτλο: “anergosjobs.com”