AD 8 code

CNF Trading Ltd: Θέση Εργασίας

CNF Trading Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Διανομέας

Η εταιρεία CNF Trading Ltd με βάση την Λευκωσία δραστηριοποιείται στον τομέα της διανομής τροφίμων. Διαθέτουμε δικό μας δίκτυο διανομής με το οποίο καλύπτουμε Παγκύπρια τους πελάτες μας.

Βασικά Καθήκοντα:

  • Διανομή παραγγελιών.
  • Αντίληψη αναγκών.
  • Διατήρηση καλών σχέσεων με τους συνεργάτες.
  • Διατήρηση πλανογράμματος εταιρείας.

Προσόντα:

  • Εμπειρία στη διανομη αγαθών.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων.
  • Απαραίτητη επαγγελματική άδεια οδήγησης (κανονική).
  • Ομαδικότητα.

Προσφέρουμε:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.
  • 13ος μισθός.

Παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@cnf-trading.com  με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.