AD 8 code

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Θέσεις Εργασίας

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

Διανομείς Εξαρτημάτων

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ ζητά να προσλάβει διανομείς εξαρτημάτων για το κατάστημα της στην επαρχία Λεμεσού.

Καθήκοντα:

Η έγκαιρη διανομή εξαρτημάτων στους πελάτες της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης χειροκίνητου κιβωτίου ταχυτήτων (manual gearbox).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Συνεργάσιμο άτομο, ευγενικό, θετικό.
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως επικοινωνούν τηλεφωνικώς στον αριθμό 22620010 (κα Άντρη Σωτηρίου) ή να αποστέλλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com με τίτλο: “anergosjobs.com”