AD 8 code

Michaels Automotive Ltd: Θέση Εργασίας

Michaels Automotive Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Service Advisor

Η εταιρεία Michaels Automotive ltd  Ford  ζητά να προσλάβει Τεχνικό Σύμβουλο στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών για το συνεργείο Λεμεσού.

Προσόντα:

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή (office word/excel etc., internet explorer)
  • Απόφοιτοι/ες σχολής Μηχανολογίας
  • Γνώση γενικής μηχανολογίας αυτοκινήτου
  • Ευχέρεια επικοινωνίας
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν

Καθήκοντα:

  • Διευθέτηση ραντεβού για την συντήρηση οχημάτων
  • Εξυπηρέτηση πελατών κατά την άφιξη τους στο συνεργείο
  • Ενημέρωση και επεξήγηση πελατών για τις ανάγκες του οχήματος
  • Ενημέρωση πελατών για την παραλαβή του οχήματος τους

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: service@fordcyprus.com με τίτλο: “anergosjobs.com”