Ζητείται Λειτουργός Λογιστηρίου & Γραφείου (ωράριο 08:00 – 15:00 και μισθός €1.000 – €1.200)

KNC Advanced Lighting: Ζητείται Λειτουργός Λογιστηρίου & Γραφείου – Λευκωσία

We are hiring
Ζητείται άτομο για μόνιμη πενθήμερη απασχόληση με ευέλικτο ωράριο 08:00 – 15:00, στον εκθεσιακό χώρο και κεντρικά γραφεία στην Λευκωσία για την θέση :
Λειτουργός Λογιστηρίου & Γραφείου (Bookkeeper & Office Administrator)

Βασικά Καθήκοντα :

  • Καταχώρηση λογιστικών και τραπεζικών συναλλαγών στο λογιστικό σύστημα
  • Συμφιλίωση λογαριασμών τραπεζών, πελατών και προμηθευτών, αρχειοθέτηση
  • Ετοιμασία δηλώσεων για ΦΠΑ και VIES, ετοιμασία του μισθολογίου από το σύστημα
  • Διαχείριση του λογιστικού τμήματος του επιχειρησιακού συστήματος (ERP) της εταιρίας
  • Οργάνωση, διαχείριση και λειτουργία του γραφείου, γραμματειακή και διοικητική υποστήριξη
  • Βασική εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών, διαχείριση εισερχόμενων τηλεφωνικών κλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Κάτοχος πιστοποιητικού LCCI Higher ή προηγούμενη πείρα σε τμήμα λογιστηρίου
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (γραπτής & προφορικής)
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και κοινών προγραμμάτων