AD 8 code

Ζητείται Receptionist

Γ. Σκεμπετζής & Υιοί Λτδ: Ζητείται Receptionist – Λεμεσός

Η εταιρεία Γ. Σκεμπετζής & Υιοί Λτδ, επιθυμεί να εργοδοτήσει άτομο για την θέση Receptionist, στα κεντρικά γραφεία στην Λεμεσό για πενθήμερη εργασία.

Καθήκοντα:

  • Διεκπεραίωση εισερχομένων και εξερχομένων κλήσεων
  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών
  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης και παροχή βοήθειας στο προσωπικό της εταιρείας όταν ζητηθεί
  • Αρχειοθέτηση

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Δίπλωμα Γραμματειακών Σπουδών ή άλλο συναφή κλάδο
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά & γραπτά)
  • Άριστη επικοινωνία, ομαδική συνεργασία και οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου, εργασία υπό πίεση και εντός προθεσμιών
  • Πολύ καλή χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και γνώση Microsoft Office (Word/Excel/Outlook)

Μισθός αναλόγος εμπειρίας και προσόντων.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο careers@skembedjis.com  με τίτλο: “anergosjobs.com”ή επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 70004440.