AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας part-time (ωράριο: 16:15 – 19:00)

Ακαδημία μας Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμεσού: Ζητείται Γραμματέας part-time – Λεμεσός

Η ακαδημία μας Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμεσού ζητά να προσλάβει γραμματέα για μερική απασχόληση με απογευματινό ωράριο 16:15 – 19:00

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο: nikosn39@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Τηλ.: 99280999

Αρμοδιότητες

  • Οργάνωση και εξασφάλιση ομαλής καθημερινής λειτουργία του γραφείου
  • Διατήρηση και ενημέρωση υπενθυμίσεων κι παρακολούθηση εκκρεμοτήτων της Ακαδημίας.
  • Διατήρηση υψηλού επαγγελματικού επιπέδου, και καλών διαπροσωπικών σχέσεων

Προσόντα θεωρούνται

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2-3 έτη σε θέση γραμματειακής υποστήριξης
  • Πολύ καλή χρήση  αγγλικών σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (Word, Excel, PowerPoint) με πιστοποίηση

Δεξιότητες

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες (προφορική και γραπτή επικοινωνία)
  • Πολύ καλές οργανωτικές ικανότητες και κριτική αντίληψη για επίλυση προβλημάτων
  • Δεξιότητες διαχείρισης χρόνου
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας