AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Παραγωγής Τροφίμων

Kyprianides & Associates Ltd: Ζητείται Υπεύθυνος Παραγωγής Τροφίμων – Λευκωσία

Ο πελάτης μας

Ο πελάτης μας, βιομηχανία τροφίμων με έδρα τη Λευκωσία, ζητά για άμεση πρόσληψη Υπεύθυνο Παραγωγής για μονάδα παραγωγής τροφίμων.

Κύρια καθήκοντα

  • Η παραγωγή προϊόντων σύμφωνα με τις προδιαγραφές και η συνεχής βελτίωση της παραγωγικότητας και της αποδοτικότητας
  • Η οργάνωση και επίβλεψη της παραγωγής και η ανάθεση ευθυνών στους υφιστάμενους
  • Η συνεχής επίβλεψη και εκπαίδευση των υφισταμένων
  • Η βελτίωση των υφιστάμενων προϊόντων και η ανάπτυξη νέων προϊόντων
  • Η διασφάλιση της καλής λειτουργίας και συντήρησης του εξοπλισμού
  • Η εφαρμογή όλων των διαδικασιών ποιότητας, ασφάλειας τροφίμων και ασφάλειας και υγείας στην εργασία στον τομέα ευθύνης του/της

Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες

  • Πτυχίο/ δίπλωμα ή ισότιμο προσόν στην Επιστήμη και Τεχνολογία Τροφίμων ή σε Επισιτιστικές Τέχνες ή άλλο αντίστοιχο με το αντικείμενο κλάδο