AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Φαρμακοποιού

Φαρμακείο Κώστας Κωνσταντώπουλος: Ζητείται Βοηθός Φαρμακοποιού – Λεμεσός

Το Φαρμακείο Κώστας Κωνσταντώπουλος στην Λεμεσό, ζητά να προσλάβει Βοηθό Φαρμακοποιού γιαπλήρη και άμεση εργοδότηση.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Προώθηση παραφαρμακευτικών και δερμοκαλλυντικών προϊόντων
  • Υπεύθυνος για την διαχείριση, τιμολόγηση και ταξινόμηση του στοκ του φαρμακείου
  • Εκτελεί βασικές λογιστικές εργασίες και αρχειοθετεί τα έγγραφα του φαρμακείου
  • Υπεύθυνος για την παρασκευή ομοιοπαθητικών φαρμάκων
  • Υπεύθυνος για την προώθηση των χονδρικών πωλήσεων του φαρμακείου.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή πτυχίο Βοηθού Φαρμακείου ή Αισθητικής
  • Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας. Η γνώση της Ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Δυναμική κι’ ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπροσωπικές ικανότητες