AD 8 code

Ζητείται Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Y.T.M Stavrides Ltd: Ζητείται Ηλεκτρολόγος Μηχανικός – Λευκωσία

H Y.T.M Stavrides Ltd, εταιρεία ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, ζητά για πλήρη απασχόληση Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για το Τμήμα Συντήρησης στη Λευκωσία.

Προσόντα

  • Απόφοιτος Πανεπιστημίου στον κλάδο της Ηλεκτρολογίας
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Office 365, AutoCAD)
  • Εγγεγραμμένος/η στο ΕΤΕΚ
  • Γνώση Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Παρακολούθηση έργων που εμπίπτουν στα πλαίσια συντήρησης.
  • Συντονισμός Συνεργείων σε εργασίες που αφορούν προληπτική συντήρηση
  • Έκδοση προσφορών

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο:  info@ytmstavrides.com με τίτλο: “anergosjobs.com”