AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Cyprus Pain Clinic: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

To Cyprus Pain Clinic, στην Λευκωσία, η πρώτη εξειδικευμένη μονάδα αφιερωμένη στη διαχείριση του πόνου, ζητά να προσλάβει άμεσα ικανό και έμπειρο άτομο για τη θέση Γραμματέα σε βάση πλήρης απασχόλησης, για την υποστήριξη της Ομάδας του Κέντρου.
Ημέρες εργασίας: Δευτέρα – Παρασκευή
Μισθός: Αναλόγως προσόντων
Καθήκοντα:
1. Διατηρεί το πρόγραμμα και βοηθά στον προγραμματισμό των ραντεβού των Επαγγελματιών Υγείας
2. Φροντίζει για την εξυπηρέτηση ασθενών όλων των τμημάτων (Φυσιοθεραπευτήριο, Ψυχολογίας και Διατροφολογίας)
3. Απαντάει και διαχειρίζεται τις τηλεφωνικές κλήσεις
4. Χειρίζεται, ανάλογα με το βαθμό προτεραιότητας όλη την εισερχόμενη και εξερχόμενη αλληλογραφία (e-mail, επιστολές, πακέτα κ.λπ.)
5. Διατηρεί τα ηλεκτρονικά έντυπα/αρχεία εξασφαλίζοντας ότι οι πληροφορίες είναι οργανωμένες, ασφαλής και εύκολα προσβάσιμες
6. Καταχωρεί τα δημογραφικά στοιχεία ασθενών στο σύστημα του Ιατρείου
Απαιτούμενα Προσόντα :
1. Προϋπηρεσία σε Ιατρικό κέντρο ή σε Γιατρό είναι απαραίτητη
2. Εξαιρετικές δυνατότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
3. Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης
4. Άριστη γνώση Microsoft Office (Excel, Word, Power point, Outlook, Microsoft Teams)
5. Ακεραιότητα και εχεμύθεια
Γίνονται δεκτές αιτήσεις μέχρι τις 31/10/2022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση:
hr@painclinic.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στο 22026500.