AD 8 code

Ζητούνται Άτομα για το τμήμα τήρησης λογιστικών βιβλίων

Bloombird Ltd: Ζητούνται Άτομα για το τμήμα τήρησης λογιστικών βιβλίων – Λεμεσός

Από Ελεγκτικό γραφείο Bloombird limited ζητούνται:

Άτομα για το τμήμα τήρησης λογιστικών βιβλίων

Προσόντα

  • Κάτοχος A.A.T, C.A.T, LCC Higher , πτυχίο λογιστικής

  • Προηγούμενη πείρα τουλάχιστον ενός χρόνου

  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

  • Πολύ καλή γνώση Microsoft office και πολύ καλή γνώση μηχανογραφημένων λογισμικών προγραμμάτων

  • Γνώση λογιστικού προγράμματος Eurosoft θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Τήρηση λογιστικών βιβλίων πελατών

  • Συμφιλίωση (reconciliation) λογαριασμών προμηθευτών, πελατών, τραπεζών κλπ

  • Προετοιμασία και υποβολή δήλωσης ΦΠΑ

  • Ετοιμασία φακέλου για το ελεγκτικό τμήμα

Μισθός

  •           Αναλόγως προσόντων και πείρας

Συνεχόμενο ωράριο. Συνεχής απασχόληση.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως αποστείλουν βιογραφικό στο email: bestserv@cytanet.com.cy