AD 8 code

Frolic Boutique: Θέση Εργασίας

Frolic Boutique: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Sales Supervisor

H Frolic Boutique που δραστηριοποιείται στον χώρο της γυναικείας ένδυσης και της μόδας ψάχνει Sales Supervisor για πρόσληψη για πλήρη απασχόληση για το κατάστημα μας στην Λευκωσία.

Προσόντα:

  • Εμπειρία στον χώρο της γυναικείας ένδυσης

  • Ικανότητες πώλησης πρωτοβουλίας και αποτελεσματικότητας

  • Καλή γνώση διαχείρισης Social Media

  • Ενδιαφέρον για τη μόδα και τις νέες τάσεις

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ευχάριστη προσωπικότητα

Καθήκοντα:

  • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών

  • Διαχείριση Social Media του καταστήματος

  • Τακτοποίηση και έκθεση εμπορευμάτων, διατήρηση τάξης και καθαριότητας στο κατάστημα.

Προσφέρουμε ανταγωνιστικό πακέτο εργοδότησης σε φιλικό και επαγγελματικό εργασιακό περιβάλλον.

Όλες οι αιτήσεις να σταλούν στο frolic.nicosia@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.