AD 8 code

Ergo Home Energy Ltd: Θέση Εργασίας

Ergo Home Energy Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η Ergo Home Energy Ltd, μέλος του ομίλου εταιρειών Ergo Home Group Ltd, δραστηριοποιείται δυναμικά στον τομέα της Ενέργειας από το 2010 και ασχολείται αποκλειστικά με τις ανανεώσιμες πηγές ενέργειας, ιδιαίτερα με την εγκατάσταση και εμπορία Φωτοβολταϊκών συστημάτων.

Η Ergo Home Energy Ltd στα πλαίσια ενδυνάμωσης του ανθρώπινου δυναμικού της ζητά να προσλάβει:

Πωλητή/Πωλήτρια για Φωτοβολταϊκά Συστήματα

Καθήκοντα:

o Διαχείριση και προώθηση πωλήσεων της εταιρείας

o Ανάπτυξη και διαχείριση νέου και υφιστάμενου πελατολογίου

o Συνεχής ενημέρωση και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας

o Εκπόνηση προσφορών σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα:

o Πτυχίο Ηλεκτρολόγου ή Πολιτικού Μηχανικού θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν