AD 8 code

Ζητείται Υδραυλικός / Τεχνικός Εγκαταστάσεων Φίλτρων Νερού

Envirosafe Technologies Ltd: Ζητείται Υδραυλικός / Τεχνικός Εγκαταστάσεων Φίλτρων Νερού – Λευκωσία

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απαραίτητη γνώση Ελληνικής γλώσσας

  • Ευχάριστη προσωπικότητα, οργανωτικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα

  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκίνητου

  • Απαραίτητη γνώση σε υδραυλικές εγκαταστάσεις

  • Οποιοδήποτε πιστοποιητικό τεχνικών γνώσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Εγκατάσταση και συντήρηση φίλτρων νερού

  • Συντήρηση συστημάτων επεξεργασίας νερού

Τι προσφέρουμε

  • Πλήρης απασχόληση

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών βάση προσόντων, εμπειρίας και γνώσεων.

  • Πρόγραμμα εκπαίδευσης τεχνικών

  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον

  • Εταιρικό αυτοκίνητο για τις ώρες εργασίας

  • Κινητό τηλέφωνο

  • Παρέχεται 13ος μισθός

  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα – Παρασκευή)

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως στείλουν το βιογραφικό τους στο email quality@envirosafe.com.cy

Τηλέφωνο επικοινωνίας 70002373