AD 8 code

Ζητείται Receptionist / Γραμματέας

Ιατρικό Κέντρο Πλάτωνας: Ζητείται Receptionist / Γραμματέας – Λευκωσία

Το Ιατρικό Κέντρο Πλάτωνας ζητά να προσλάβει Receptionist / Γραμματέα για Ιατρό (ΓεΣυ) για πλήρη απασχόληση

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτη/τος Γραμματειακών Σπουδών
  • Άριστες διαπροσωπικές σχέσεις και δεξιότητες επικοινωνίας
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
  • Άνετη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Excel, διαδίκτυο, κτλ)
  • Εμπειρία σε περιβάλλον Νοσοκομείου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Υποδοχή/Επικοινωνία με ασθενείς
  • Συντονισμός ραντεβού και ομαλή λειτουργία ιατρείου
  • Διαχείριση τηλεφωνημάτων
  • Εισπράξεις
  • Αρχειοθέτηση/οργάνωση
  • Επιστολές/πιστοποιητικά και έγγραφα

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν  το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση m.christodoulidou@pmc.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ αποταθείτε στο 22396212.

Ο χειρισμός όλων των αιτήσεων θα πραγματοποιείται με απόλυτη εχεμύθεια.