AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Νηπιαγωγού

«Η Φρουρά των Λιονταριών»: Ζητείται Βοηθός Νηπιαγωγού – Λεμεσός

Ο Παιδικός και Βρεφικός Σταθμός «Η Φρουρά των Λιονταριών» ζητά Πτυχιούχο Νηπιαγωγό/Βρεφονηπιοκόμο/Δασκάλα/ο για την θέση Βοηθού Νηπιαγωγού.
Καθήκοντα και Ευθύνες:
  • Αναλαμβάνει την φροντίδα βρεφών ή/και νηπίων
  • Συμμετέχει στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα, ακολουθώντας τους στόχους και την φιλοσοφία του Σταθμού.
  • Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα του/της ανατεθούν από τη Διεύθυνση.
Απαιτούμενα Προσόντα:
  • Εμπειρία σε Βρεφοπαιδοκομικούς σταθμούς
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, οργανωτικές ικανότητες, συνέπεια/υπευθυνότητα, ομαδικό πνεύμα, δημιουργικότητα, αναλυτική σκέψη και επικοινωνιακή ικανότητα.

Προσφέρουμε:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Πολύ καλές οικονομικές απολαβές
  • Συνεχής εκπαίδευση και προσωπική εξέλιξη
Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων: 30/10/2022
Η αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος για τη θέση του Βοηθού Νηπιαγωγού μπορεί να σταλεί ηλεκτρονικά στο ifrouratonliontarion@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”