AD 8 code

Ζητείται Πωλητής/ Πωλήτρια

The Small Shoeshop: Ζητείται Πωλητής/ Πωλήτρια – Λεμεσός

Το νέο μας κατάστημα υποδημάτων ‘The Small Shoeshop’ στο κέντρο την οδού Ανεξαρτησίας στην Λεμεσό ζητά για άμεση πρόσληψη Πωλητή/ Πωλήτρια για πλήρη η μερική απασχόληση (απογευματινή βάρδια)

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Ταξινόμηση και διαχείριση εμπορευμάτων
  • Καθαριότητα του χώρου εργασίας
  • Χρήση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή

Προσόντα

  • Επικοινωνιακό άτομο με ευχάριστη προσωπικότητα
  • Απαραίτητη γνώση Ελληνικής (καλή) και Αγγλικής (καλή) γλώσσας
  • Προηγούμενη εμπειρία ΔΕΝ είναι απαραίτητη

Για τον/την ενδιαφερόμενο/η είναι μια ευκαιρία εργοδότησης σε ένα ευχάριστο μινιμαλιστ περιβάλλον όπου θα υπάρχει η δυνατότητα συνεχούς εκπαίδευσης

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλώ όπως στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@pentaliotis.com με τίτλο: “anergosjobs.com” ή με αποστολή γραπτού μηνύματος στο 99488876 δηλώνοντας την απασχόληση που τους ενδιαφέρει (πλήρης η μερική)