AD 8 code

Γαλακτοβιομηχανία Α/φοί Πέτρου: Θέση Εργασίας

Γαλακτοβιομηχανία Α/φοί Πέτρου: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Διανομέας (Ex-Van)

Η γαλακτοβιομηχανία Α/φοί Πέτρου, γνωστή για τα Γαλακτοκομικά Προϊόντα «ΑΛΑΜΠΡΑ» και «Η ΓΙΑΓΙΑ»  με έδρα την Λάρνακα, δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Διανομέα (Ex-Van).

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών (Υπεραγορές, Μικρομεσαία καταστήματα και Ξενοδοχεία / Εστιατόρια)
  • Πωλήσεις Ex-Van και πωλήσεις κατά παραγγελία
  • Επικοινωνία με πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Λυκείου
  • Ανανεωμένη άδεια φορτηγού ή και Επαγγελματική άδεια
  • Καλή επικοινωνιακή ικανότητα
  • Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες με ευχάριστη προσωπικότητα