AD 8 code

Ζητείται Receptionist

Ananeosis Medical Rejunevation Clinic: Ζητείται Receptionist – Λεμεσός

Το ANANEOSIS MEDICAL REJUVENATION CLINIC ζητά να προσλάβει Receptionist με τα ακόλουθα προσόντα:

  • Δυναμική προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα και άριστη ικανότητα στην επικοινωνία, εξυπηρέτηση πελατών και οργάνωση.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (γνώση της Ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν).

Βασικά καθήκοντα:

  • Διαχείριση της υποδοχής της κλινικής συμπεριλαμβανομένης της διαχείρισης τηλεφωνημάτων και διευθέτηση ραντεβού.
  • Εξυπηρέτηση ασθενών και ενημέρωση των φακέλων τους.
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων.

Παροχές:

  • Άνετο, ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον
  • Μισθός αναλόγως προσόντων

Ωράριο εργασίας: 09:00-13:00, 15:00-19:00

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: reception@drpattichis.com  με τίτλο: “anergosjobs.com”

Για περισσότερες διευκρινίσεις παρακαλώ καλέστε στο 25347347.