AD 8 code

Ζητείται Interior Designer

BoConcept: Ζητείται Interior Designer – Λευκωσία

Το BoConcept Λευκωσίας ζητά Interior Designer

Καθήκοντα:

  • Διεκπεραίωση και παρουσίαση project
  • Συμμετοχή στην οργάνωση και λειτουργία του καταστήματος
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ή εκπαίδευση στο Interior Design
  • Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Δεξιότητες ηλεκτρονικού υπολογιστή (Microsoft Word, Excel, PowerPoint κ.λπ.)
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Για να κάνετε αίτηση, παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας στο e-mail: info@delrock.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο 22464727.