AD 8 code

Ζητούνται Καθαρίστριες

POP LIFE SUPERMARKETS: Ζητούνται Καθαρίστριες – Λευκωσία, Λάρνακα και Λεμεσός

Η POP LIFE SUPERMARKETS επιθυμεί να προσλάβει Καθαρίστρια / Καθαριστή για το κατάστημα της στα Λατσιά στην Λευκωσία, στην Ξυλοτύμπου στην Λάρνακα και στην Γερμασόγεια στην Λεμεσό.

Καθήκοντα/Αρμοδιότητες:

  • Διατήρηση της καθαριότητας στο χώρο της Υπεραγοράς
  • Ανταπόκριση στο κάλεσμα για καθάρισμα κάποιου τμήματος της Υπεραγοράς
  • Συμμόρφωση με τις οδηγίες της Διεύθυνσης

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Οργανωτικός χαρακτήρας και ικανότητα ομαδικής εργασίας
  • Καλή γνώση Ελληνικών ή Αγγλικών