AD 8 code

Ζητούνται Ταμίες

Pop Life Supermarkets: Ζητούνται Ταμίες – Λευκωσία, Λεμεσός, Αμμόχωστος και Πάφος

Η Pop Life Supermarkets ζητά ταμίες για τα καταστήματα της στις επαρχίες Λευκωσίας, Λεμεσού, Αμμοχώστου και Πάφου.

Καθήκοντα / Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση ταμείου
  • Ανεφοδιασμός υπεραγοράς με προϊόντα
  • Ενημέρωση τιμών στα ράφια
  • Συμμόρφωση με τις οδηγίες της Διεύθυνσης

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας
  • Διαθεσιμότητα για εργασία με σύστημα βάρδιας

Παρακαλούμε όπως όσοι ενδιαφέρονται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hrteam@poplife.com.cy  με τίτλο: “anergosjobs.com”  ή να συμπληρώσουν αίτηση εργασίας σε ένα από τα καταστήματά μας.