AD 8 code

Ζητείται Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Semesco Co. Ltd: Ζητείται Ηλεκτρολόγος Μηχανικός – Λεμεσός

Η εταιρεία SEMESCO CO. LTD ζητά να εργοδοτήσει Ηλεκτρολόγο Μηχανικό στη Λεμεσό και στο Βασιλικό

Προσόντα:

– Πτυχίο Πανεπιστημίου, ΑΤΙ ή ΤΕΙ  στον κλάδο ηλεκτρολογίας

– Μέλος του ΕΤΕΚ

– Άριστη Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας

– Γνώση και χρήση προγραμμάτων σχεδιασμού, ηλεκτρονικών υπολογιστών

– Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνια σε ανάλογη θέση

– Εμπειρία σε φωτοβολταϊκά συστήματα

Δεξιότητες:

– Υπευθυνότητα, πρωτοβουλία

– Άριστες Ικανότητες οργάνωσης

– Σημασία στην λεπτομέρεια

– Ομαδικότητα

– Επικοινωνιακός χαρακτήρας

– Άριστες ικανότητες επίλυσης προβλημάτων

– Θετική στάση / Ηθική

Καθήκοντα:

– Διαχείριση και Διεκπεραίωση Έργων που αναλαμβάνει η εταιρεία

– Κοστολόγηση και ετοιμασία προσφορών

– Έρευνα και αγορά υλικών και εξοπλισμού

– Υποστήριξη Γραφείου, Επικοινωνία με συναδέλφους, συνεργάτες και πελάτες κλπ

Η θέση αφορά εργασία σε γραφείο και εργοτάξιο.

Παρακαλώ όπως στείλετε βιογραφικό στο semescoltd@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως επισκεφθούν την ιστοσελίδα της εταιρείας www.semesco.com ή την σελίδα στο Facebook για να ενημερωθούν όσον αφορά τις εργασίες που αναλαμβάνει η εταιρεία μας.

Θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχείς υποψήφιους