AD 8 code

Ζητείται Δημοσιογράφος

Αντέννα: Ζητείται Δημοσιογράφος – Λευκωσία

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

Δημοσιογράφος στο ant1live.com

Καθήκοντα:

Δημοσιογραφική εργασία για τη συνεχή ενημέρωση του ant1live.com

Απαραίτητα προσόντα:

– Δίπλωμα κολεγίου ή πανεπιστημίου στη δημοσιογραφία ή συναφή κλάδο

– Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

– Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και μέσων κοινωνικής δικτύωσης

– Ικανότητα στη δημοσιογραφική έρευνα και τη συγγραφή ρεπορτάζ

– Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Ωράριο εργασίας:

Το ωράριο εργασίας κατανέμεται σε σύστημα βάρδιας, πέντε ημέρες την εβδομάδα, Δευτέρα με Κυριακή

Αιτήσεις γίνονται δεκτές με την αποστολή βιογραφικού σημειώματος στο hr@antenna.com.cy  με τίτλο: “anergosjobs.com” μέχρι τις 11/09/22.  Θα γίνει επικοινωνία μαζί σας μόνο στην περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το τμήμα προσωπικού του Αντέννα στο 22200200.