AD 8 code

Swiss Energy Of Cyprus: Θέσεις εργασίας

Swiss Energy Of Cyprus: Θέσεις εργασίας – Λεμεσός

H Swiss Energy Of Cyprus αναζητά άτομα για πενθήμερη εργασία με ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικό χαρακτήρα για πλήρη απασχόληση.

Για τα καθήκοντα:

  • Ενημέρωση και Προώθηση των προϊόντων της σε φαρμακεία για την επαρχεία Λεμεσό.

  • Συμβουλές για υγεία και ομορφιά

Προσόντα:

  • Η προϋπηρεσία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

  • Σπουδές στο τμήμα Αιτιατικής, Φαρμακευτικού Επισκέπτη, Διατροφή και Διαιτολογία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Σταθερό μηνιαίο πρόγραμμα

Ωράρια  9:00-13:00 & 16:00-19:00 (Δευτέρα – Παρασκευή)

Προσφέρεται ολοκληρωμένο πακέτο απολαβών, 13ος μισθός

Πλήρης εκπαίδευση και στήριξη.

Οι υποψήφιοι όπως αποστείλατε το βιογραφικό σας στο email: swissenergy.cy@gmail.com