AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Αγορών

Πέργαμος: Ζητείται Λειτουργός Αγορών – Λευκωσία

Η εταιρεία Πέργαμος δέχεται αιτήσεις για πρόσληψη Λειτουργού Αγορών για μόνιμη εργασία στα Κεντρικά γραφεία της εταιρίας στην Μακεδονίτισσα, Λευκωσία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο στον κλάδο Διοίκησης Επιχειρήσεων, Εφοδιαστικής Αλυσίδας, Marketing, Λογιστικής, ή άλλο συναφή κλάδο
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στη λεπτομέρεια και οργάνωση
  • Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών, ομαδικότητα
  • Γούστο στην επιλογή προϊόντων στους κλάδους που δραστηριοποιείται η εταιρία

Καθήκοντα εργασίας

  • Ετοιμασία παραγγελιών στους υφιστάμενους προμηθευτές και νέους συνεργάτες με στόχο την έγκαιρη παραλαβή των προϊόντων στην εταιρία.
  • Παρακολούθηση της τάσης της μόδας στα θέματα που δραστηριοποιείται η εταιρία
  • Έρευνα αγοράς του ανταγωνισμού
  • Συνεχείς συνεργασία με υπευθύνους τμήματος αγορών και άλλων τμημάτων της εταιρίας.
  • Ετοιμασία και ανάλυση reports για την λήψη στρατηγικών αποφάσεων αναφορικά με τα εμπορεύματα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα – Πέμπτη 08:00-17:00 και Παρασκευή 08:00-14:00)
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • 13ος μισθός
  • Bonus αναλόγως επίτευξης στόχων

Παρακαλώ όπως αναγράφετε στην αίτηση σας τη θέση για την οποία υποβάλλετε Λειτουργός Αγορών – anergosjobs.com”.

Για αιτήσεις μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας με τους ακόλουθους τρόπους:

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.