AD 8 code

Α. Μιντίκκης Φαρμ ΛΤΔ: Θέσεις εργασίας

Α. Μιντίκκης Φαρμ ΛΤΔ: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία

Τεχνικοί Συντηρήσεων

Ζητούνται Τεχνικοί Συντηρήσεων για τις μονάδες παραγωγής της εταιρείας

Καθήκοντα:

  • Ο/Η επιλεγείς θα έχει την ευθύνη της εύρυθμης λειτουργίας του εξοπλισμού, της συντήρησης, της τήρησης αποθεμάτων ανταλλακτικών καθώς και την συντήρηση του συστήματος διασφάλισης ποιότητας της εταιρείας, που σχετίζεται με τον εξοπλισμό.

Προσόντα:

  • Το άτομο αυτό θα πρέπει να είναι απόφοιτος μηχανολογικής σχολής και να έχει γνώσεις ηλεκτρολογίας αλλά και γενικότερα πρακτική τεχνική κατάρτιση.

Μισθός και ωφελήματα αναλόγως ικανοτήτων και εμπειρίας.

Αποτείνεστε γραπτώς/email mintikkis@mintikkis.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”