AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών

Ζητείται Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών – Λευκωσία

 Η PHBC CORPORATION δραστηριοποιείται ενεργά στο χώρο του Marketing και Customer Service από το 2016. Έχει διακριθεί και βραβευτεί για την αποτελεσματικότητα των ενεργειών της και την μεγάλη ανάπτυξή της σε άλλες χώρες όπως Ελλάδα και Μάλτα.

Βασικό συστατικό της ομάδας μας είναι ότι ξεπερνάμε τον εαυτό μας καθημερινά και αναπτύσσουμε νέες ικανότητες. Μαζί εξελισσόμαστε και πετυχαίνουμε κάθε στόχο μας. Μαθαίνουμε ασταμάτητα ξεπερνάμε τον εαυτό μας και χτίζουμε το μέλλον μας!

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση υφιστάμενων και νέων πελατών
  • Έρευνα Αγοράς
  • Ανάπτυξη πελατολογίου
  • Δημιουργία αναφορών
  • Άμεση επικοινωνία  με πελάτες

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άμεση διαθεσιμότητα (θα δοθεί προτεραιότητα)
  • Απόφοιτος Λυκείου/ Πανεπιστημίου
  • Εξαιρετική γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Δημιουργικός και οργανωτικός χαρακτήρα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα προσωπικής διαχείρισής.
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Επαγγελματικό και ευχάριστο περιβάλλον
  • Ευκαιρίες συνεχούς εκπαιδεύσεις (Με αναγνωρισμένες πιστοποιήσεις)
  • Δωρεάν σεμινάρια από κορυφαία στελέχη της εταιρείας
  • Βοnus παραγωγικότητας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • Εταιρικά Ταξίδια
  • Events εταιρίας

Γίνε και εσύ μέλος της ομάδας μας! Στείλε το CV σου στο: info@phoenixbccy.com μέχρι 25/8/22

*Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση, προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

(AD-PP-112)