AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής

FunFactory: Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής – Λάρνακα

Ο παιχνιδότοπος FunFactory στη Λάρνακα ζητά να προσλάβει Υπάλληλο Υποδοχής

Προσόντα:

  • Ικανότητα επικοινωνίας στα Ελληνικά και Αγγλικά
  • Δυναμική, ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Ικανότητα να λειτουργεί αποτελεσματικά κάτω από συνθήκες πίεσης
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάση βάρδιας

Καθήκοντα:

  • Υποδοχή πελατών με τον κατάλληλο χαιρετισμό
  • Ικανότητα διαχείρισης ταμείου
  • Απάντηση και διαχείριση εισερχόμενων τηλεφωνικών κλήσεων
  • Παροχή βασικών πληροφοριών λειτουργίας του παιδότοπου

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Αποδοχές βάση προσόντων και εμπειρίας
  • Εκπαίδευση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον