AD 8 code

Ζητείται Καθαρίστρια Καταστήματος

ENGINO-NET LTD: Ζητείται Καθαρίστρια Καταστήματος – Λεμεσός

Η εταιρία ENGINO-NET LTD ζητά να προσλάβει άτομο για τον καθαρισμό των γραφείων και του εργοστασίου που βρίσκεται στην 3η Βιομηχανική περιοχή Αγίου Συλά στον Ύψωνα, Τ.Κ. 4193 και στο κατάστημα μας στην οδό Κολωνακίου όπως επίσης και την λειτουργία της καφετέριας στο κατάστημα μας στην οδό Κολωνακίου.

Η θέση είναι μόνιμη και οι συνολικές ώρες εργασίας θα είναι 40ώρες εβδομαδιαία. Το ωράριο διαμορφώνετε ανάλογα με τις ανάγκες της εταιρείας και του καταστήματος.

Η εργασία θα είναι πενθήμερη ανά εβδομάδα συμπεριλαμβανομένου και του Σαββάτου. Η μία από τις δύο ημέρες ανάπαυσης την εβδομάδα θα καθορίζεται από τον υπεύθυνο τμήματος, εφόσον η Κυριακή είναι καθορισμένη ημέρα ανάπαυσης.

Καθήκοντα:

  • Καθαριότητα εσωτερικού χώρου γραφείων και καταστήματος αλλά και κοινόχρηστου εξωτερικού χώρου όπως σκούπισμα, σφουγγάρισμα, ξεσκόνισμα, μάζεμα σκουπιδιών, απολύμανση χώρων υγιεινής, κτλ.
  • Έγκαιρη ενημέρωση για παραγγελία των αναλώσιμων και υλικών καθαριότητας.
  • Διατήρηση καθαριότητας, τάξη και οργάνωση στον χώρο εργασίας.
  • Εφαρμογή κανονισμών υγιεινής και ασφάλειας.

Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής γλώσσας.
  • Οργανωτικές δεξιότητες & εστίαση στην λεπτομέρεια.
  • Υπευθυνότητα και εργατικότητα.
  • Άδεια οδήγησης.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε σχετική εργασία θα θεωρηθεί ως προσόν.

Ωράριο:

  • Δευτέρα – Σάββατο:  6:30-15:00

Απολαβές:

  • Ένα ελκυστικό πακέτο αμοιβής θα προσφερθεί στην/ον επιτυχημένη/ο υποψήφια/ο σύμφωνα με τα προσόντα και εμπειρία της/ του. (στον συνολικό ακαθάριστο μισθό θα συμπεριλαμβάνονται και οδοιπορικά για μετακίνηση από το εργοστάσιο στο κατάστημα ανάλογα με τις ανάγκες της εταιρείας)
  • 21 ημέρες ετήσια άδεια.
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον.

Αποστείλετε βιογραφικά ή ένα απλό email ενδιαφέροντος με τα στοιχεία σας στο recruiting.production@engino.com με τίτλο ” Καθαρίστρια (καταστήματος & γραφείων) – anergosjobs.com “

Η αίτησή σας θα αντιμετωπιστεί αυστηρά εμπιστευτικά.