AD 8 code

Decoflex Trading Ltd: Θέση Εργασίας

Decoflex Trading Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Τεχνικός συναρμολόγησης επίπλων/ Οδηγός

Η εταιρεία FLEXA με εμπειρία 35 χρόνων στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει έμπειρο Τεχνικό για συναρμολόγηση και διανομή παιδικών επίπλων.

Καθήκοντα θέσης και προσόντα:
1.Συναρμολόγηση και παράδοση επίπλων
2. Α. Πλήρης / Β. Μερική απασχόληση (Α. 8:00 – 16:30 B. Ευέλικτο ωράριο)
3. Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
4. Γνώση συναρμολόγησης ξύλινων επίπλων (κρεβάτια, βιβλιοθήκες, γραφεία, κ.α)
5. Αναγνώριση και κατανόηση κατασκευαστικών σχεδίων
6. Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
7. Επίλυση προβλημάτων
8. Άδεια οδηγού
9. Ευγένεια, υπευθυνότητα και ομαδικότητα.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο sales@decoflex.net με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” ή να πάρουν τηλέφωνο στο 25101901.