AD 8 code

Ζητούνται Υπεύθυνους/ες Ταμείων

Jumbo Trading Ltd: Ζητούνται Υπεύθυνους/ες Ταμείων – Λεμεσός

Η Εταιρεία Jumbo Trading Ltd, δημιουργεί νέες θέσεις καριέρας με πρώτιστο μέλημα τη δημιουργία ενός ευχάριστου εργασιακού περιβάλλοντος και άριστων προοπτικών ανέλιξης για τους εργαζόμενους της.

Γι’ αυτό το σκοπό ζητούμε να προσλάβουμε:

  1. Υπεύθυνους/ες Ταμείων (Καταστήματα Λεμεσού Λινόπετρας & Πολεμίδια).

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Η προωθητική και εμπορική πολιτική της Εταιρείας.
  • Το στήσιμο, τροφοδοσία και η διαχείριση των προϊόντων του Τμήματος των Ταμείων.
  • Η οργάνωση, ο έλεγχος και η πλήρης ευθύνη για όλο το φάσμα των Ταμείων.
  • Ο συντονισμός, η εκπαίδευση και ανάπτυξη του προσωπικού των Ταμείων.

Απαραίτητα προσόντα για την πιο πάνω θέση:

  • Απόφοιτοι Λυκείου.
  • Γνώση χρήσης Ηλεκτρονικών Υπολογιστών.
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Οργανωτικές, διοικητικές και επικοινωνιακές ικανότητες.