AD 8 code

Ζητούνται Καθαριστές/ Καθαρίστριες

Astrapi Cleaning Services: Ζητούνται Καθαριστές/ Καθαρίστριες – Λεμεσός

Η Astrapi Cleaning Services ιδρύθηκε το 1984 θέτοντας ως στόχο να προσφέρει ποιοτικές υπηρεσίες καθαρισμού για το σπίτι και την επιχείρηση, με πρώτιστο μέλημα την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών με το άρτια καταρτισμένο προσωπικό της.

Με έδρα τη Λεμεσό και διαχρονικά ως μια από τις πιο γνωστές εταιρείες στον τομέα της με εξειδίκευση στην άριστη προσφορά υπηρεσιών επαγγελματικού καθαρισμού, ζητά να προσλάβει Καθαρίστρια/η.

Στην Astrapi Cleaning Services ενθαρρύνουμε την καινοτομία, παρέχοντας τις κατάλληλες συνθήκες για ανέλιξη σε ένα υποστηρικτικό και φιλικό περιβάλλον για όλη την ομάδα μας.

Τα καθήκοντα θα περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται σε:

  • Καθαρισμός γραφείων και κοινόχρηστων χώρων
  • Καθημερινή επαφή με πελάτες και παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης.
  • Να παρουσιάζεται στην εργασία με την προκαθορισμένη στολή της εταιρείας, καθαρή και ευπαρουσίαστη/ος
  • Να ακολουθεί τις οδηγίες και το πρόγραμμα που αναθέτει ο μάνατζερ
  • Να έρχεται στη δουλειά στην ώρα της/του
  • Να παρακολουθήσει όλη την απαιτούμενη εκπαίδευση
  • Να τηρεί όλες τις διαδικασίες και κανονισμούς που δίνονται από την εταιρεία
  • Ό,τι άλλα καθήκοντα κατόπιν συνεννόησης με τον μάνατζερ

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άδεια οδήγησης
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Πιστοποιητικό Υγείας
  • Καλή προφορική γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Τυπικότητα και αξιοπιστία
  • Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στον τομέα του επαγγελματικού καθαρισμού θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα.

Ωφελήματα:

  • Αρχικός μισθός €5 την ώρα
  • Κοινωνικές Ασφαλίσεις & ΓΕΣΥ
  • Ταμείο Αδειών

Ωράριο:

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης
  • Πενθήμερη ή εξαήμερη εργασία

Περιοχή Εργασίας:

Οδός Αγίου Αντωνίου,

Βιομηχανική Ύψωνα 3820

(όχι Άγιος Συλάς)

Οι ενδιαφερόμενες/οι παρακαλούνται όπως καλέσουν στο 25574785 και αφήσουν τα στοιχεία επικοινωνίας τους.

Σε περίπτωση επιλογής θα προσκαλείστε για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού.

Η Astrapi Cleaning Services ενθαρρύνει και καλωσορίζει αιτήσεις από άτομα από διαφορετικά υπόβαθρα και στηρίζουμε τη δέσμευσή μας να προσφέρουμε ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς για τους υπαλλήλους και τους πελάτες μας.