AD 8 code

Ζητείται Αναπληρωτής / Αναπληρώτρια (Replenisher)

Argosy Trading Company Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Αναπληρωτής / Αναπληρώτρια (Replenisher)

Η Argosy Trading Company Ltd, θυγατρική της δημόσιας εταιρείας Cyprus Trading Corporation Plc, μέλος του Ομίλου CTC που ασχολείται με την εισαγωγή και εμπορία διεθνώς αναγνωρισμένων προϊόντων ευρείας κατανάλωσης, δέχεται αιτήσεις για πρόσληψη Αναπληρωτή πλήρους απασχόλησης στη Λευκωσία.

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Πραγματοποιεί εργασίες αναπλήρωσης, ανατροφοδοσίας, ενδοδιακίνησης , απόθεσης προϊόντων και συλλογής  παραγγελίας, με χρήση περονοφόρου ανυψωτικού μηχανήματος – reach truck .
  • Ενεργεί έτσι ώστε οι εργασίες να διεκπεραιώνονται με τον πιο παραγωγικό τρόπο.
  • Ενεργεί ούτως ώστε τα λάθη να είναι ελάχιστα και να μην ξεπερνά τα αναμενόμενα επίπεδα.
  • Τηρεί τους κανόνες ασφάλειας μηχανοκίνητων όπως έχει εκπαιδευτεί από την Εταιρεία.
  • Ακολουθεί τους κανόνες ασφάλειας και υγείας της Εταιρείας.

Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες:

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας.
  • Βασική γνώση Αγγλικών.
  • Προϋπηρεσία σε θέση εργασίας εντός αποθήκης είναι απαραίτητη.
  • Ικανότητα να δουλεύει κάτω από πίεση.
  • Ταχύτητα.
  • Προηγούμενη εμπειρία στη χρήση περονοφόρου ανυψωτικού μηχανήματος – reach truck ή και άδεια χρήσης, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων, συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Στα πλαίσια της δέσμευσης μας για προστασία των προσωπικών σας δεδομένων, παρακαλούμε όπως υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα μέσω της ιστοσελίδας www.ctcgroup.com/careers μέχρι τις 26 Αυγούστου 2022. Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο σε περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως  υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.