AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Νηπιαγωγού

Ιδιωτικό Φροντιστήριο Σύγχρονη Μάθηση: Ζητείται Βοηθός Νηπιαγωγού – Λευκωσία

Ζητείται Βοηθός Νηπιαγωγού σε νηπιαγωγείο στην Παλλουριώτισσα (μερική απασχόληση).

Ωράριο:

1:00μ.μ.-5:45μ.μ.

Βασικά καθήκοντα:

  • Καθαριότητα του χώρου
  • Βοήθεια στην προετοιμασία γευμάτων, τη σίτιση και αλλαγή πάνας των νηπίων
  • Βοηθητικός ρόλος αναφορικά με τη φύλαξη των νηπίων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Οργανωτικός χαρακτήρας
  • Προηγούμενη πείρα σε νηπιαγωγείο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παρακαλούμε όπως οι ενδιαφερόμενοι αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση sigxronimathisi@gmail.com αναγράφοντας στο θέμα του μηνύματος “Θέση Βοηθού Νηπιαγωγού – anergosjobs.com” ή όπως επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς στο 99249846