AD 8 code

Θέση Εργασίας για 3 μήνες

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Θέση Εργασίας για 3 μήνες – Πάφος

Ταμίας/ Εκδότρια Τιμολογίων

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ ζητά να προσλάβει Ταμία / Εκδότρια Τιμολογίων για το κατάστημα της στην επαρχία Πάφου για περίοδο 3 μηνών λόγω αντικατάστασης υπαλλήλου η οποία απουσιάζει με άδεια μητρότητας.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση συναλλαγών με πελάτες.
  • Είσπραξη πληρωμών.
  • Έκδοση αποδείξεων και επιστροφή χρημάτων.
  • Ευγένεια προς τους πελάτες και άμεση εξυπηρέτηση.
  • Συγκέντρωση και επίδειξη μεγάλης προσοχής στο χειρισμό ταμείου.
  • Τυχόν άλλες εργασίες οι οποίες μπορεί να ανατεθούν από τον Υπεύθυνο του Καταστήματος.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Πτυχίο από αναγνωρισμένη Σχολή Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετον προσόν.
  • Εργασιακή εμπειρία ως ταμίας ή σε παρεμφερή θέση στο χώρο των πωλήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετον προσόν.
  • Βασική γνώση Η/Υ.
  • Αξιόλογες δεξιότητες επικοινωνίας και διαχείρισης χρόνου.
  • Προσανατολισμός στην ικανοποίηση των πελατών.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώση της αγγλικής  γλώσσας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com με τίτλο: “Ταμίας – Πάφος – ANERGOSJOBS.COM”