AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας σε ιατρικό κέντρο

Ιατρικό Κέντρο ΕΛΠΙΣ: Ζητείται Γραμματέας – Πάφος

Το Ιατρικό Κέντρο ΕΛΠΙΣ αναζητά για άμεση πρόσληψη ενθουσιώδη Γραμματέα για να ενταχθεί στην ομάδα μας, σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον με άριστες συνθήκες εργασίας.

Μερική ή/και Πλήρη Απασχόληση.

Τα Καθήκοντα είναι: γραμματειακή υποστήριξη στους Ιατρούς μας, οργάνωση     των Ραντεβού, διαχείριση κλήσεων και οργάνωση γραφείου.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Άριστες διαπροσωπικές σχέσεις και ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση.

Προσφέρεται ανταγωνιστική αμοιβή αναλόγως προσόντων.

Μπορείτε να αποστείλετε το Βιογραφικό σας στο: e-mail: charalambos@elpis.com.cy με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”  ή να επικοινωνήσετε τηλεφωνικώς στο τηλ. 96678487.