AD 8 code

Ζητούνται Εργάτες / Εργάτριες

Elysee Irrigation Ltd: Ζητούνται Εργάτες / Εργάτριες – Λευκωσία

Η εταιρεία Elysee Irrigation Ltd, μια από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες παραγωγής πλαστικών στη Κύπρο, με ηγετική θέση στη τοπική αγορά και με εξαγωγές σε περισσότερες από  65 χώρες, αναπτύσσει και ενδυναμώνει την στρατηγική ανάπτυξης της με την στελέχωση της με ικανά άτομα.

Η εταιρεία ζητά για άμεση πρόσληψη Εργάτες / Εργάτριες (Τμήμα Παραγωγής), στο εργοστάσιο της εταιρείας που βρίσκεται στην βιομηχανική περιοχή στους Εργάτες.

Θέση:

  • Εργάτες / Εργάτριες (Τμήμα Παραγωγής)

Καθήκοντα και Υπευθυνότητες:

  • Γενικές βοηθητικές εργασίες σε τμήμα παραγωγής της εταιρείας
  • Εργασία σε σύστημα βάρδιας, εκ περιτροπής (πρωινή, απογευματινή και βραδινή βάρδια)

Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες:

  • Καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Προηγούμενη εμπειρία σε εργοστάσιο παραγωγής θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών συμπεριλαμβανομένου 13ου και 14ου μισθού και Ταμείου Προνοίας
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε οικογενειακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική ανάπτυξη

Εάν η θέση σας ενδιαφέρει και θέλετε να γίνετε μέλος της Elysee Irrigation και να συμβάλετε με την εργασία σας στην ανάπτυξη της στρατηγικής, παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο hr@elysee.com.cy με θέμα «Εργάτες/Εργάτριες (Τμήμα Παραγωγής) – anergosjobs.com» μέχρι την 1η Αυγούστου 2022