AD 8 code

PGS Electrical Supplies Ltd: Θέση Εργασίας

PGS Electrical Supplies Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Υπάλληλος για το Κατάστημα Φωτιστικών

Η εταιρεία PGS Electrical Supplies Ltd λόγω διεύρυνσης των εργασιών της ζητά να προσλάβει άμεσα Υπάλληλο για το Κατάστημα Φωτιστικών στη Λευκωσία.

Προφίλ Υποψηφίου

  • Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ομαδικότητα

Άλλα Προσόντα

  • Καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Γενικές γνώσεις Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης

Βασικά Καθήκοντα

  • Διεκπεραίωση εξωτερικών εργασιών και παράδοση παραγγελιών
  • Συνεισφορά στη σωστή καθημερινή λειτουργία του καταστήματος

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών (αναλόγως προσόντων)
  • 13ος μισθός, Ταμείο Προνοίας και σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε σύγχρονο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική κατάρτιση

Οι αιτήσεις πρέπει να υποβάλλονται ηλεκτρονικά αποστέλλοντας βιογραφικό σημείωμα με τον κωδικό της θέσης PGS-HR016 στη διεύθυνση careers@pgs.com.cy ή να συμπληρώνεται η ηλεκτρονική αίτηση εργασίας στην ιστοσελίδα της εταιρίας https://pgs.com.cy/careers/.

Οποιοσδήποτε άλλος τρόπος υποβολής αίτησης π.χ. τηλέφωνο, φαξ δεν θα γίνεται αποδεκτός.

Διευκρινήσεις

Θα τηρηθεί πλήρης εμπιστευτικότητα προσωπικών δεδομένων. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, η διεύθυνση της εταιρείας θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για προσωπική συνέντευξη.