AD 8 code

Ζητούνται Ασφαλιστικοί Σύμβουλοι

IDEAL INSURANCE-TSIOLIS P.INSURANCE SERVICES: Ζητούνται Ασφαλιστικοί Σύμβουλοι – Λευκωσία

Η εταιρεία Ideal Insurance-Tsiolis P.Insurance Services, Agents & Consultants, με μακροχρόνια εξειδίκευση στη διαχείριση ασφαλίσιμων κινδύνων, ψάχνει να εντάξει στο δυναμικό της άτομα με όραμα, στόχους και επιμονή που επιθυμούν να κάνουν καριέρα στο επάγγελμα του Ασφαλιστικού και Χρηματοοικονομικού Συμβούλου.

Καθήκοντα και ευθύνες

  • Εξεύρεση υποψηφίων Πελατών

  • Πώληση ασφαλιστηρίων συμβολαίων σε καταναλωτές και επιχειρήσεις

  • Συναντήσεις με υποψήφιους και υφιστάμενους πελάτες

  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω διαφόρων καναλιών επικοινωνίας

  • Άλλα διοικητικά καθήκοντα

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου, σε ένα από τους ακόλουθους κλάδους: Διοίκηση Επιχειρήσεων, Οικονομικά, Marketing και πωλήσεις, δημόσιες σχέσεις και επικοινωνία, ή άλλων σχετικών κλάδων.

  • Εξαιρετική γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και εφαρμογών

  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες

  • Οργανωτικές και Διοικητικές δεξιότητες

  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα καθώς και υψηλό αίσθημα ευθύνης.

  • Άριστη γνώση αγγλικών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Μηνιαίο εκπαιδευτικό επίδομα για διάρκεια 9 μηνών

  • Προμήθεια επί των πωλήσεων

  • Ετήσιο μπόνους επίτευξης στόχων

  • Ασφάλεια Ζωής

  • Ιατροφαρμακευτική Περίθαλψη

  • Συνταξιοδοτικό Πρόγραμμα

  • Επαγγελματική Εκπαίδευση

  • Έκπτωση σε προσωπικές ασφαλείας Κατοικίας, οχημάτων κα

  • Προσωπική ανάπτυξη μέσα από τη δυνατότητα συμμετοχής σε τοπικά, ευρωπαϊκά και διεθνή επαγγελματικά συνέδρια.

Αιτήσεις

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο contact@insuranceideal.com.cy ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά στο 22261066

Περισσότερα για την Ideal Insurance στο www.insuranceideal.com.cy