AD 8 code

Rodem Shoes and Accessories: Ζητούνται Πωλητές/ Πωλήτριες

Rodem Shoes and Accessories: Ζητούνται Πωλητές/ Πωλήτριες – Λεμεσός και Λάρνακα

Η εταιρεία Rodem Shoes and Accessories δέχεται αιτήσεις για πρόσληψη πωλητών / πωλητριών για τα καταστήματα της στη Λάρνακα και στη Λεμεσό.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Εμπειρία στις πωλήσεις
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειριισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστη επικοινωνιακή δεξιότητα και εξυπηρέτηση πελατών
  • Ομαδικό πνεύμα

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ανάπτυξη πωλήσεων
  • Επίβλεψη και αναπλήρωση εμπορευμάτων
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email: hr@rodemshoes.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Αιτήσεις που δεν πληρούν τα απαιτούμενα δεν θα ληφθούν υπόψη.