AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης/ Οδηγός

Μ G. TIMINIS & Sons Ltd: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης/ Οδηγός – Λευκωσία

Η εταιρεία Μ G. TIMINIS αναζητα βοηθό Αποθηκης – Οδηγό για τα καταστήματα μας σε όλες τις πόλεις με έδρα Λευκωσία.

Καθήκοντα και Ευθύνες:

Μαζί με την ομάδα αποθήκης θα είσαι υπεύθυνος/η για:

  • Την τακτοποίηση αποθεμάτων στην αποθήκη
  • Ταξινόμηση και αποτελεσματική διαχείριση της διακίνησης και αποθήκευσης των εμπορευμάτων
  • Διασφάλιση για την καθαριότητα και ασφάλεια της αποθήκης
  • Παραλαβή και προετοιμασία φόρτωσης των εμπορευμάτων
  • Μεταφορά στα διάφορα καταστήματα μας εντός και εκτός Λευκωσίας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Υπευθυνότητα και σοβαρότητα
  • Άτομο ευγενικό με ομαδικό πνεύμα
  • Οξυδέρκεια και συνέπεια