AD 8 code

Παναγιωτίδης και Υιοί ΛΤΔ: Θέση Εργασίας

Παναγιωτίδης και Υιοί ΛΤΔ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Αποθηκάριος

Η εταιρεία διαφημιστικών δώρων Παναγιωτίδης και Υιοί ΛΤΔ ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο για ολική απασχόληση, με αρκετά καλούς όρους εργασίας.

Προσόντα Υποψηφίου

  • Χρήση hand lift και fork lift μηχανημάτων
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Διαχείριση και τήρηση ημερομηνιών παράδοσης
  • Οργάνωση αποθήκης και διαχείριση φορτίων εμπορευμάτων
  • Άδεια Οδηγού

Ακριβή καθήκοντα/ευθύνες

  • Παγκύπριες παραδόσεις με αυτοκίνητο της εταιρείας
  • Παραλαβή, έλεγχος και ταξινόμηση φορτίων στην αποθήκη
  • Φορτοεκφορτώσεις
  • Διαχωρισμός προϊόντων παραγγελιών
  • Πακετάρισμα και ξεπακετάρισμα προϊόντων πριν και μετά την επεξεργασία τους
  • Έλεγχος ποιότητας επεξεργασίας
  • Απαιτούμενη πείρα – 2 χρόνια

Για πληροφορίες τηλ. 99518048.

Αποστολή βιογραφικού στο email costas@panayiotides.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

Τύπος άδειας οδηγού: Κανονική

Ωράριο: Πενθήμερο 0800-1315 1400-1635

Αριθμός ωρών εργασίας: 39

Μέρες εργασίας: Δευτέρα έως Παρασκευή

Διεύθυνση τόπου εργασίας: Γλαύκου 22, Στρόβολος 2000 Λευκωσία και 105, Βασίλη Μιχαηλίδη , 2200 Γέρι

Συστάσεις Αναγκαίες.