AD 8 code

PHBC Corporation Ltd: Θέσεις Εργασίας

PHBC Corporation Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Υπεύθυνος/η  Εξυπηρέτησης  Πελατών

H PHBC CORPORATION η οποία είναι leader στο χώρο του Μάρκετινγκ αναζητά άμεσα 2 άτομα για την θέση εξυπηρέτησης πελατών.

Η εταιρία μας δραστηριοποιείται ενεργά και δυναμικά στο χώρο της Διαφήμισης και Μάρκετινγκ από το 2016. Έχει διακριθεί και βραβευτεί για την αποτελεσματικότητα των ενεργειών της και την μεγάλη ανάπτυξή της σε άλλες χώρες όπως Ελλάδα και Μάλτα.

Βασικό συστατικό της ομάδας μας είναι ότι ξεπερνάμε τον εαυτό μας καθημερινά και αναπτύσσουμε νέες ικανότητες. Μαζί εξελισσόμαστε και πετυχαίνουμε κάθε στόχο μας. Μαθαίνουμε ασταμάτητα ξεπερνάμε τον εαυτό μας και χτίζουμε το μέλλον μας!

Καθήκοντα:

Η Διαχείριση του πελατολογίου της Εταιρίας από τους εκπαιδευμένους Υπεύθυνους/ες Εξυπηρέτησης Πελατών, περιλαμβάνει:

  • Διαχείριση χαρτοφυλακίου πελατών
  • Οργάνωση επαφών
  • Ανάπτυξη πελατολογίου και διαχείριση υφιστάμενου
  • Δημιουργία αναφορών
  • Άμεση επικοινωνία  με πελάτες

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άμεση διαθεσιμότητα (θα δοθεί προτεραιότητα)
  • Απόφοιτος Λυκείου/ Πανεπιστημίου
  • Εξαιρετική γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Δημιουργικός και οργανωτικός χαρακτήρα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα διατήρησης ψυχραιμίας σε κάθε περίπτωση.
  • Ικανότητα εργασίας με ατομική πρωτοβουλία για την εκπλήρωση στόχων με συγκεκριμένες προθεσμίες.
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Επαγγελματικό και ευχάριστο περιβάλλον
  • Ευκαιρίες συνεχούς εκπαιδεύσεις
  • Δωρεάν σεμινάρια από κορυφαία στελέχη της εταιρείας
  • Βοnus παραγωγικότητας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • Εταιρικά Ταξίδια
  • Events εταιρίας

Γίνε και εσύ μέλος της ομάδας μας! Στείλε το CV σου στο: info@phoenixbccy.com

*Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση, προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

(AD-PP-110)