AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου / Office Administration

N. Psaras Construction Ltd: Ζητείται Bοηθός Λογιστηρίου / Office Administration – Λευκωσία

Η εργοληπτική εταιρεία τάξης Α N. Psaras Construction πιστοποιημένη ως Great Place To Work, αναζητά άτομο για την θέση Bοηθός Λογιστηρίου / Office Administration για πλήρη απασχόληση στα κεντρικά της γραφεία στην Αγλαντζιά, Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Διεκπεραίωση καθημερινών εργασιών στο Τμημα Λογιστηρίου σε συνεργασία με την υπεύθυνη του τμήματος.
  • Αρχειοθέτηση και ταξινόμηση εταιρικών αρχείων.

Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση MS Office & MS Excel.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Εργατικό, κοινωνικό και οργανωτικό άτομο.

*Πτυχίο λογιστικής θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

* Προϋπηρεσία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Παροχές:

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογα με την προϋπηρεσία / προσόντα.
  • 13ος Μισθός.
  • Ταμείο Αδειών.

Ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο info@npsaras.com

με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” ή να επικοινωνήσουν στο 22330084