AD 8 code

Ζητείται Διακοσμητής/ Διακοσμήτρια

Τάκης Χαραλάμπους & Σια Λτδ: Ζητείται Σχεδιαστής/τρια – Λευκωσία

Ζητείται Σχεδιαστής/τρια για Κατάστημα Επίπλων Γραφείου στην Λευκωσία.

Η Εταιρεία Τάκης Χαραλάμπους & Σια Λτδ (STUDIO OFFICE), κατασκευαστές και
εισαγωγείς επίπλων και εξοπλισμού γραφείου ζητά να προσλάβει για άμεση
εργοδότηση για το κατάστημα της εταιρείας στην οδό Βυζαντίου στο Στρόβολο,
Λευκωσία, για σχεδίαση και ετοιμασία προσφορών για πελάτες.

Καθήκοντα:

  • Μελέτη και ετοιμασία σχεδίων με διατάξεις επίπλων γραφείου

  • Ετοιμασία προσφορών και αλληλογραφία με πελάτες

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτη/ος Σχολής Ανώτερης Εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση Microsoft Office
  • Γνώσεις σχεδιαστικού AutoCAD
  • Γνώση ερμηνείας τεχνικών σχεδίων
  • Πείρα όχι απαραίτητη
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, γραπτώς και προφορικώς
  • Πρωτοβουλία, ευχάριστη προσωπικότητα και άνεση επικοινωνίας

Ωφελήματα:

  • Ανταγωνιστικές απολαβές αναλόγως προσόντων

  • Πενθήμερη εβδομάδα εργασίας

  • 13ος μισθός

  • Άνετο και ευχάριστο περιβάλλον

  • Άριστοι όροι εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση design4@takis.com